Yukleniyor
  •  0553 514 73 71
  •  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web tasarım

İnternetteki yüzünüz web sitenizi, size özel çözümler ile sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz.

İnternet dünyasında yer alan web siteleri arasında standartlara uygun olmayan web sitelerinin kullanıcı ve pazar kaybettirdiği artık kaçınılmaz bir gerçek olmakla birlikte, kolay gezilebilen ve standartlara uygun olan web sitelerinin hem internet kullanıcılarına güven hem de şirketlere pazar kazandırdığı araştırmalara dayalı bir gerçektir. Tüm bu nedenlerden dolayı yapılacak olan web sitesi, bilinçli, referansları kuvvetli ve ihtiyacınız olduğunda her zaman ulaşabileceğinizden emin olduğunuz kişiler veya firmalar tarafından yapılmalıdır.

Seza Bilişim olarak

Çalışmalarımızda öncelikle kendimizin içine sinmesi prensibi ile hareket edilmekte olup; Ankara Keçiören merkezli hizmet veren firmamız bulunduğu bölge sektöründe gün geçtikçe adından söz ettirmektedir.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin iç Seo ve dış Seo ayarlarını yapıyoruz. Arama motorlarında yükselmeniz böylece kolaylaşıyor.

Öncelikle web tasarım yaparken müşteri odaklı çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü müşterinizin nasıl bir web sitesi istediğini iyi anlamak, tasarım sürecinin daha kolay geçmesine de yardımcı olacaktır. 

Yaptığımız tüm web siteleri yönetim paneline sahiptir. Böylelikle ileride yapabileceğiniz değişiklik ve düzenlemeleri kolaylıkla kendi başınıza halledebilirsiniz.

Sizin için düşünülmüş en iyi siteyi mi arıyorsunuz? O zaman tamda yerine geldiniz.

Kurumsal web sitesi, kimlik, sosyal medya takibi yapılmaktadır.

Seza Bilisim

İletisim

  Posta Gönderilemed,   E-postanız gönderilmiştir.